Ви тут: Головна > Проза > 293 слова…

293 слова…

Кажуть що перші рядки самі важливі . Можливо.  Хоча насправді  не знаю з чого почати і яким словом закінчити.  Отже поїхати…

Все починалось з холодного ранку. Коли  вони вставали з роту у них виходив конденсат, але їм було тепло і комфортно  і їм глибоко до сраки, політика яка йшла з ранку по ”Новому” , чи кримінал по “СТБ”.  Вони прокидались в обіймах , пили з ранку щось гаряче , і валили по своїм справам. В квартирі пахло кавою, та зеленим чаєм  (хто що пив  ви самі вирішуйте). Вони деколи напивались до срачки , розпалювали кальян, кохались на підлозі  і знову засинали в теплих обіймах один одного. Та кожного дня сніг на підвіконнях ставав товстішим, ледь теплі батареї  вже не помогали. Та їм далі було байдуже, їм просто було тепло.

В них не було імені. Він не любив свій день народження та подарунки. А вона не любила коли її кликали по імені,  і цілували при людях.  Та незважаючи не все  вони були разом , лагідно називали один одного, святкували свої дні народження , дарували подарунки  і цілувались …( самі знаєте де). Мріяли кудись поїхати , бажано далеко , та ніколи не було грошей  і часу.

Це якраз був той період  коли в неї починались місячні. Це єдина річ яка вони ненавиділи двоє. Вона харилась за всяку  хуйню,  а він харився за то шо вона хариться за всяку хуйню. Було холодно, вони не кохались , але шалено заводили один одного їм було тепло.

Вони розійшлись , коли  сонце  гріло розтоплений сніг і тепло яке йшло від батарей, вже було непотрібним.  І можливо через рік, знову покохають один одного , та їм буде тепло з кимось іншим.  Самотність  почне  вбивати у власному теплі ,  яке стане чужим , стане простою звичкою… І вони сука помруть ,в чужому теплі , кохаючи один одного до смерті….

 

Рекомендації від гугл:

Залишити коментар


» Підписатися на коментарі сюди по каналі RSS