Про нас

РУКОПИС – молодий проект творчої команди “Поезія – це завжди неповторність“. Він має на меті розвиток молодих талановитих авторів, розширення творчого угруповання.

Гасло “Вийти за межі” поки що стосується “вконтактних” меж, де виникла наша спільнота, але воно не обмежується цим напрямом. Ми щодня стараємося пробити шкарлупу рутини і буденності. “Вийти за межі” – так ми закликаємо всіх бути собою та відкривати нові обрії. Можливо це лише за Вашим бажанням. Наш сайт збирає всіх творчих людей для міцнішого контакту і зв’язку між ними. У різних соціальних мережах, групах це важче зробити. А тут усе тематично, спеціалізовано,  але (як би це не звучало парадоксально) без меж. І кожен може знайти щось своє.

Проект побудований на ентузіазмі та бажанні творити щось нове. Без будь якої комерції чи зобов’язань. Ми бажаємо, щоби люди були вільними і не тягнулися за масою, пропагандою, гаслами поневолення. Будьте собою і творіть мистецтво своїми руками!

Власне чому саме – Рукопис? Усе дуже просто.  Ми творимо історію, і це факт! Ніхто інший і ніхто краще не зможе створити її, аніж ми. Але зазвичай наша історія залишається на декількох сторінках рукописів, що трухлявіють у шухлядах. Звісно, дехто вже має досвід у спілкуванні з публікою, але буде лукаво заперечувати, що частина “шухляди” так і не була почутою (а так хотілося б!). Тому ми прагнемо, щоби всі рукописи, рукодруки та рукотвори історії кожного здобули глядацьку увагу на цьому невеличкому сайті – осередку творчого колективу, що розсіяний на геогріфічній карті, мов зірки на небі. Пам’ятайте: коли небо освітлене зірками, воно прекрасне, і, здається, більшої краси просто не існує. А наші рукописи ніколи не горять, хоча іноді вогонь нестерпний та дуже голодний…

Адміністрація вельми вдячна всім тим, хто підтримує ресурс. Приємного перебування!

© Рукопис п. т. к.Поезія – це завжди неповторність” 

Читайте також тости на весілля, це світле свято приходить до кожної молодої людини, а побажання за столом найкращі у вигляді тостів. Навіщо шукати тости на весілля, якщо є уже готові?

Top