Ви тут: Головна > Проза > Як побороти лінь? Порада № 1

Як побороти лінь? Порада № 1

Автор:     Категорія: Проза

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Нещодавно мені відкрилась жахлива істина – я лінивий! Але найжахливіша істина була в тому, що я абсолютно не борюся з цією напастю. І тепер коли я це зрозумів і осмислив я вирішив з нею боротися. Виходить доволі непогано і за тиждень зробив стільки роботи, скільки раніше за місяць робив. І з таким піднесеним духом я вирішив поділитися з вами секретом свого успіху =)

Коли я почав серйозно думати про лінь і те, як з нею боротися я зрозумів те, що вона часто використовує проти нас потужну зброю – час. Але хто сказав, що ми не можемо використати проти неї її ж зброю?

Уявіть: ви лежите на дивані, вам добре, ви відпочиваєте після важкого дня, але тут в голові проноситься думка: “А я ж те-то-те не зробив!” Але лінь таким тихим шепотом на вухо: “Та ти краще поспи, вже пізно, все одно не встигнеш, краще поспи, а завтра на свіжу голову все зробиш”. Знайома ситуація? Для мене дуже.

Правильно розписаний розпорядок дня це неабияка самодисципліна в області повалення диктатури ліні. Я зрозумів це, коли заради експерименту зробив такий список:

Понеділок: написати звіт по прочитаній книзі.
Вівторок: купити нову книжку.
Середа: підготовка до групки
Четвер: групка і зустріч з Х
П’ятниця: покупка квитків в театр
Субота: підготувати фото підбірку для статей.
Неділя: церква, пошук нової площадки для блогів.

Подібний розклад днів я пишу на початку кожного тижня і готую матеріал для звіту, відкладаю гроші на покупку книги, готую матеріал для групки, домовляюся про зустріч з Х і повідомляю, що я буду на групці, знаходжу потрібну інформацію про статті, які буду писати, відкладаю гроші на квитки, і шукаю в гуглі про плошадки для блогінгу. Таким чином я вже не можу просто поморозитись від виконання цих завдань і маю потрібний план їх виконання. Також на протязі тижня я вже планую наступний тиждень і роблю більш насиченим цей тиждень. З часом я почав писати розпорядок дня. І так день за днем я навчився правильно планувати свій час, навчився самодисциплінувати себе і вірно розставляти пріоритети на рахунок того, що для мене важливо і можна внести в список, а що може зачекати ще один тиждень.

В результаті я отримав неабияку користь для себе і своєї дисципліни, отримав повагу інших людей і навчився вірно розставляти пріоритети. Як не крути, але ця війна проти ліні не забрала в мене часу, навпаки, вона зробила мій графік більш вільним і тепер коли я маю вільну хвилинку я нізащо не потрачу її на лежання на дивані чи втикання в телевізор. Виявляється Мартін Лютер писав велику істину: “Я не знаходжу час, я його виділяю.”

Теги: боротьба, лінь, методи боротьби

Прочитано разів: 64
3 votes, average: 5.00 out of 53 votes, average: 5.00 out of 53 votes, average: 5.00 out of 53 votes, average: 5.00 out of 53 votes, average: 5.00 out of 5 (3 оцінок, середня: 5.00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

5 коментарів до “Як побороти лінь? Порада № 1”

 1. Ярослав Молінський Ярослав Молінський коментує:

  Чудово! саме так і є. Дякую за корисну інформацію :roll:

  Відповіcти
 2. Rush коментує:

  Тааак… Для мене ця інформація ой, яка корисна. Тільки у мене все залежить від настрою: гарний- хочеться працювати, готуватися до ЗНО…, поганий- хочеться лягти і вмерти… Нічого не порекомендуєте з цього приводу?

  Відповіcти
  • Naserpen коментує:

   Тоді треба дисциплінувати свої емоції і вміти налаштовуватись на працю. Тобто, тут є кілька методик:
   1) дивитись на кінцевий результат. Перед тим, як починати працювати, добре уявіть (краще візуалізуйте) те, що ви отримаєте внаслідок цієї роботи.
   2) зрозумійте важливість. Тобто, добре продумайте навіщо воно вам.
   Як правило, добрячі роздуми допомагають.
   Але, також введіть собі в звичку працювати над підготовкою до ЗНО годину в день (наприклад) і робіть це щодня, навіть через силу…і через приблизно 10 днів, це так вкоріниться в вашому житті, що самі не повірите)
   Успіхів вам.

   Відповіcти
 3. Rush коментує:

  Дякую

  Відповіcти
 4. Eisenwolf Eisenwolf коментує:

  😎 😐

  Відповіcти

Залишити коментар

 
Top