Ви тут: Головна > Проза > Зупинюсь – ця мить… вона прекрасна!

Зупинюсь – ця мить… вона прекрасна!

Автор:     Категорія: Проза

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Ти не настільки помітний, щоб, відверто кажучи, зацікавити когось. Маленький, коричневий вусатик з чорнючими очима, з тулубом непривабливої овальної форми й із такими ж непримітними ніжками. Та хіба нічого справжнього, нештучного, і тому й оригінального, вартого уваги, не ховається в цьому образі, бо властивий тільки тобі, темненький, і можна взяти те й оцінити як власне єдину таку досконалість в цілому світі, де стільки однакових і шаблонних людських творінь взятих з лиш крихту тобіподібних… Так, шаблони… Краса і краса на них… ця краса перетворюється згодом, і до того ж вся без винятку, в одну буденну картинку… прекрасні сонечка, різних кольорів метелики…які б не були вони, які б не були золотаві яскраві кольори, та краса стирає сама себе своєю сотою повторюваністю і передбачуваністю. І кожна наступна все швидше і швидше стирає, набридає. Зупинимось.

…Відчуваю, що нелегко тобі живеться. І ти зараз про щось мрієш. Не можу, правда, тебе взять і пожаліть. Бо це нічого не змінить. Люди не здатні в тобі помітити ту твою індивідуальність, прагнуть, в кращому випадку, взагалі на тебе не зважать. Ті сонечка, ті метелики… Й інші. Я не особливо відрізняюсь тим бажанням. І не можу зробити так, щоб дати тобі крила і звільнити від тих щоденних ризикованих стичок з різними доленосцями. Як і ти, повзаю незахищено, без особистого простору, по цій земельці…

Чудове створіння. Миле створіння. Твоя форма, твої вусики, твої ніжки – все створила земля, наша спільна природа. Ти потрібен! Тобі ніхто не нав’язується, не бреше й не жалкує про слова. З тобою просто спілкуються теберозуміючі. Природа не помиляється, не бездарна в цьому вмінні як людина. Інколи така дешева на увагу. Ти дороге творіння. Прохаю, не забувайся, квіточко, всіма можливими способами і не смій ніколи втікати туди, де нереально вижити. Ляпасів ніколи не оминеш.

Київ

Прочитано разів: 61
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оцінок, середня: 0,00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

5 коментарів до “Зупинюсь – ця мить… вона прекрасна!”

 1. Ярослав Молінський Ярослав Молінський коментує:

  Не знаю чому, але в думках після прочитаного звучить “Кафка”

  • Марія Коваль Коваль коментує:

   певне, бо Кафка написав “Перевтілення”. хоча я писала так, як я бачу таргана з людською душею. і таким тарганом може стати кожен

 2. Марія Коваль Марія Коваль коментує:

  Ярослав, приберіть цього троля з сайту. Будь ласка.

Залишити коментар

 
Top