Ви тут: Головна > Інфо, Питання по сайту > №3 як зробити публікацію

№3 як зробити публікацію

Автор:     Категорія: Інфо, Питання по сайту

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Продовжую текстове ознайомлення з функціоналом сайту і цього разу розповім всім авторам і вище за правами користувачам, як додати публікацію на Рукопис.

Це не так вже й важко, можна інтуітивно догадатися, але вже за традицією, щоб не було зайвих запитань – ознайомлю.

Зайшовши на сайт, у вас в горі з’явиться сіренький рядочок, де будуть зібрані основні дії, які дозволяється вам зробити на сайті. Цей рядочок буде схожий на такий:

Інструкція

 

 

 

Ну от саме навівши на пункт “Додати”, вискочить список, як на малюнку. Обравши “Публікація”, ви потрапите у редактор, куди потрібно буде ввести текст:

Інструкція користування WordPress

ВАЖЛИВО – вводити текст, потрібно в візуальному редакторі (якщо хтось знає розмітку html то можна і в другому). Над полем тексту, є кнопочки для форматування, вони звичайні, як в ворді, тому пояснювати не буду. Поставивши галочку навпроти категорії, тієї, куди публікуєте твір і можна завершувати редагування (над категоріями синя кнопочка).

Ну от і все, розібралися, як додавати публікації на наш сайт.  Але вже як зачепили верхню стрічку, то розповім ще про те, що там є потрібного.

Нічого такого в основному, але спробуйти навести на перший пункт зі своїм ім’ям. Там побачите три пункти “Редагувати профіль“, “Майстерня“, “Вихід“. З того всього поясню що таке майстерня, бо інше – зрозуміло що. Так от, майстерня – це адмін частина вашого профілю. Вона, як повноцінний сайт, звідти можна і публікацію додати, і редагувати профіль, і за коментарями прослідкувати, і публікації побачити, всі дозволені вам функції, тільки візуально у спрощеному варіанті.

Буду закінчувати, а як виникнуть питання, ви вже знаєте куди звертатися. До зустрічі.

Прочитано разів: 342
Оцінок: 1, average: 5.00 з 5Оцінок: 1, average: 5.00 з 5Оцінок: 1, average: 5.00 з 5Оцінок: 1, average: 5.00 з 5Оцінок: 1, average: 5.00 з 5 (1 оцінок, середня: 5.00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Завантаження ... Завантаження ...

5 коментарів до “№3 як зробити публікацію”

  1. О. Шнуренко CONSUELO коментує:

    Читаю твої повідомлення і питань стає все менше і менше. Як добре, що ти такий уважний до відвічувавів і твоїх постійних авторів :razz:

  2. Вакуленко-К. Володимир коментує:

    Скажіть, будь ласка, чому у Вас немає опції на пропуск прізвищ з дефізом? Адже в багатьох письменників подвійні прізвища. Дякую щиро.

  3. Та все добре. Я розібрався швидко і вже опублікувався. Щиро дякую.

Залишити коментар


Top