Ви тут: Головна > Питання по сайту > №5 підписка на коментарі

№5 підписка на коментарі

Автор:     Категорія: Питання по сайту

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Ідея слідкувати за новинами, турбує мене ще від самого зародження думки створити “Рукопис”. І загалом, дещо все таки вже реалізувалось. Як вже пояснював в одній з попередніх публікацій, збоку є поле, де відображаються свіжі коментарі і до якої публікації. У цій же статті, я поясню ще один спосіб слідкувати за писаниною у ваших творах.

Другий спосіб надає можливість користувачам, після написання коментаря, підписатися на сповіщення про нові, наприклад для отримання відповіді на поставлене запитання, чи ще там що. Ну звичайна людська цікавість “як відреагують на її думку”. Виглядає підписка так:

Як видно,   знизу форми є квадратободібне щось з чимось чорненьким в середині – то і є підписка. Покляцайте, подивіться як воно буває “є” або “немає”. Головне те, що вона включена стандартно, тобто зайвий раз не потрібно  напрягатися. В екстренних випадках, коли ви все таки помітите, що чорної штучки в квадратику немає, а прослідкувати за відповідями на коментар дуже хочеться – потурбуйтеся, щоби ваша мишка клікнула і таки поставила там кляксу.

Ну і на кінець, декілька слів про те, як ця дивна штука про яку я так багато пишу, діє. А тут все дуже просто. При реєстрації ви вказували мейл, от туди звітування і приходитиме. Додам, що до блогосфери і до реєстрації на інших сайтах, окрім контакту, я поняття немав – для чого існує електронна пошта. Зараз мені дивно, як це без неї можна в інтернеті “жити”. Таке.

Всім успіху, надіюся моя писанина було корисною…

Теги:

Прочитано разів: 16
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оцінок, середня: 0,00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

4 коментарі до “№5 підписка на коментарі”

 1. Олена Бараненко Olenka коментує:

  Ще б пак. Дякую.

  Відповіcти
  • Ярослав Молінський Рука коментує:

   Немає за що 🙂 але от помітив, що автоматом вона все таки не стоїть. треба шукати причину..

   Відповіcти
   • Олена Бараненко Olenka коментує:

    От я вже і отримала перші повідомлення ))

    Відповіcти
 2. О. Шнуренко CONSUELO коментує:

  Нема життя без ІНТЕРНЕТУ,
  Щодня заглядую в “e-mail”,
  затягує мене в тенета
  ця павутина на весь день 😳

  Відповіcти

Залишити коментар

 
Top