Ви тут: Головна > Проза, Статті > Як побороти лінь. Порада № 2

Як побороти лінь. Порада № 2

Автор:     Категорія: Проза, Статті

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

У першій частині статті про те, як перемогти лінь ми розглянули те, як вірно спланувати тиждень і виконати всі свої справи згідно списку. Сьогодні ж ми поговоримо про ще важливіший і дієвіший спосіб досягнення поставлених цілей, ми поговоримо про те, як спланувати свій день.

Усі ми чули історію про Юлія Цезаря, який вмів одночасно читати, балакати і писати. Подібне явище називається Страшним і англійським словом – Multitasking. Буквально це перекладається – багатозадачність, але ми будемо використовувати цей страшний і англійський термін. На практиці у сучасному житті, це коли людина одночасно виконує три або більше завдань. Наприклад, ви сидите читаєте книгу по історії, через кілька хвилин починаєте писати твір на зарубіжну літературу, а ще через кілька моментів ви вже дивитесь сімейний фотоальбом. Багато людей, чомусь намагаються саме так планувати свій день. Чесно кажучи, я і сам багато разів так помилявся, сідав писати на блог, потім читав новини, потім писав план на наступну статтю і т.д. Але я хочу щоб ви знали, що якщо ви хочете подолати лінь і правильно планувати свій день ви мусите відмовитись від методу Multitasking, тому що, перемикання з однієї роботи на іншу в середньому збільшує кількість необхідного часу на виконання завдання на 25%. А для людей, які не хочуть бути під впливом ліні і хочуть самодисциплінуватись витрачати стільки зайвого часу просто неприпустимо.

Ви спитаєте, як використання зайвого часу впливає на боротьбу з ліню? Просто, бо якщо ви хочете побороти лінь то вам просто необхідно правильно планувати час, який ви затратите за цілий день, але якщо ви, ну дуже жорстко починаєте відхилятись від графіку, то тут втрачається будь-яка самодисципліна, що звісно ж веде до меншої продуктивності праці, а це в свою чергу тягне за собою небажання щось робити взагалі, а це по суті і є лінь.

Ітак, якщо ви дійсно вирішили подолати лінь і навчитись бути самодисциплінованою людиною, то ви мусите запам’ятати наступне:

Не можна змішувати одну роботу з іншою!
Ви зможете досягти успіху лише за тієї умови, що ви будете виконувати всі поставлені цілі по черзі! По-перше це важливо тому, що тільки тоді ви навчитесь правильно планувати свій день, по-друге, ви будете затрачати менше часу на виконання того чи іншого завдання. По-третє, тоді ви станете організованою людиною, що звісно ж не можуть не помітити оточуючі, що однозначно викличе тільки повагу і шану. По-четверте, тоді ви самодисциплінуєтесь, а самодисципліна, як відомо є основою успіху.

Теги: боротьба, лінь, самодисципліна

Прочитано разів: 232
1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5 (1 оцінок, середня: 5.00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

5 коментарів до “Як побороти лінь. Порада № 2”

 1. ia коментує:

  В СМИСЛІ- ПРИКОЛЬНО, КОРИСНО. но ти нікого не заставиш таке робити, якшо народ сам не захоче БОРОТЬЦЦЯ ІЗ ЛІННЮ!Главне- мисль у тебе правильна!

  Відповіcти
  • Ярослав Молінський Ярослав Молінський коментує:

   Якщо отакі статті дітям давати в школі вчити, або хоча б читати їм – користь буде і заставить. Наша справа творити слово, а вже його дієвість – комплексна справа.

   Відповіcти
  • Naserpen коментує:

   Надто песимістично. У мене ж виходить жити саме так. Якби так не жив, то не писав би)

   Відповіcти
 2. ia коментує:

  НАШІ ДРУЗІ -РУСІЯНИ КАЖУТЬ- НІЗЗЯ УСЕХ ПОД АДНУ ГРЄБЙОНКУ.не всі скажем такІ правильні. якщо ти так можеш. значить ти СУПЕРМЕН!!!

  Відповіcти
  • Naserpen коментує:

   Можуть всі. Просто хтось не хоче. А це вже лінь)

   Відповіcти

Залишити коментар

 
Top