Ви тут: Головна > Питання по сайту > №9 тепер ми – українці :)

№9 тепер ми – українці :)

Автор:     Категорія: Питання по сайту

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

І знову ж зміни, цього разу, ну дуже глобальні. Колись, у першій публікації, я писав, що ми – полінезійці. Все, так більше не буде! Рукопис остаточно перекочував на новий домен – http://rukopis.org.ua і від тепер ми будемо жити саме на ньому. Ми будем – українцями!

Це була остання недоробка, про яку я писав у минулій статті, думаю, що можна вже відкривати сайт. Тиху роботу я залишаю на собі і далі. Рукопис ще мінятиметься, дещо додаватиметься, дещо редагуватиметься, чи прибиратиметься. Але основний кістяк уже сформований, на основі якого можна уже розвивати наш проект уже в позаконтактній мережі.

Вітаю усіх, з започаткуванням нової “ери” групи “Поезія – це завжди неповторність“. І пам’ятайде все твориться звичайними людьми – нами.

Відкриття сайту

Теги: відкриття, новини, , , українці

Прочитано разів: 21
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оцінок, середня: 0,00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

5 коментарів до “№9 тепер ми – українці :)”

 1. Ярослав Молінський Рука коментує:

  Забув сказати. Всі хто завантажував аватарки – зробуть ще раз це, бо видно зміна нашого дому вплинула так, що їх не бачить Рукопис. ну це напевне єдина втрата зі всього 🙂

  Відповіcти
 2. parazitka коментує:

  Йой, Українцями бути краще:)

  Відповіcти
 3. dmitro коментує:

  Слава Україні

  Відповіcти
 4. О. Шнуренко CONSUELO коментує:

  Ще не вмерла Україні – в ділах наших її доля!!!!

  Відповіcти

Залишити коментар

 
Top