Ви тут: Головна > Питання по сайту > Як публікувати прозу?

Як публікувати прозу?

Автор:     Категорія: Питання по сайту

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Сьогоднішній огляд зачепить питання про формат публікацій з великим об’ємом тексту. В більшості це відноситься до прозових творів, але для великих віршів чи поем інформація, що описана нище – буде також корисною. 

Розуміється, що схема публікування залишається  попередньою (хто не пам’ятає, раджу прочитати статтю: “Як зробити публікацію“). Але при виконанні лише цих дій, на головній сторінці Рукопису виводиться повний текст, а коли він має великий об’єм – це не красиво, а якщо таких текстів п’ять підряд – то ще й незручно. Тому раджу після першого абзацу твору, або ж у місці, яке на вашу думку вже достатньо зацікавило читача, аби той перейшов до повного твору, ставити так званий розрив.

Розрив – це спеціальний тег, у вигляді кнопочки на панелі редагування, все що потрібно зробити – це поставити курсор у потрібному місці і клікнути на цю кнопочку (обведено червоним):

Після цього має з’явитися лінія розриву, текст що буде над нею – виводиться на головну сторінку, а текст що йде після неї – ховається в публікацію.

Наступною порадою буде покращення естетики вашого тексту. В більшості, користувачі не звертають уваги на те, що текст хаотичний. Але, якщо його вирівняти по ширині, то його читабильність покращується, а читання приносить вищу насолоду і знімає дискомфорт і певне напруження. Для того щоби наглядно показати про що я пишу, дивимось на наступний скрін:

Щоби поставити естетичне вирівнювання, потрібно виділити хаотичний текст і натиснути на спеціальну кнопочку в панелі форматування. Якщо у вас немає її (як на скріні), натисніть зверху на позначену кнопочку – появиться:

Це все


Замітка: чи часто ви робите приємні подарунки своїм близьким? А чи часто ви даруєте квіти?  Сервіс доставка цветов, допоможе вам зробити приємність для своїх рідних, не відходячи від вашого місця відпочинку, чи роботи.

Прочитано разів: 128
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оцінок, середня: 0,00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

3 коментарі до “Як публікувати прозу?”

 1. Лара Рат коментує:

  Хто бажає видати свою книгу (ВІД 1 ЕКЗЕМПЛЯРА!) звертайтесь: http://vk.com/club28149115 ! Онлайн видавництво ” Dbook.org.ua”

  Відповіcти
  • Ярослав Молінський Ярослав Молінський коментує:

   Шкода, що у вас калькулятора не знайшов.
   Скажіть но скільки буде коштувати видати книжку 150ст. формат Стандартний, + декілька сторінок кольорових.
   тираж 200 книг 😀

   Відповіcти
 2. Лара Рат коментує:

  Друк однієї книги буде коштувати 55 грн.(м’яка обкладинка, 140 стр. ч\б, 10 стр. кольорових, розмір 145*200 – стандрарт), якщо все ч\б, 1 екз. = 45 грн.
  Окремо врахуйте верстку книги та дизайн обкладинки (від 50 грн. – оплачується, звісно, лише один раз)
  Якщо можу ще чимось допомогти, запитуйте!
  Наша група вконтакті: http://vk.com/club28149115

  Відповіcти

Залишити коментар

 
Top