Ви тут: Головна > Питання по сайту > Як публікувати прозу?

Як публікувати прозу?

Автор: Ярослав Молінський     Категорія: Питання по сайту

Сьогоднішній огляд зачепить питання про формат публікацій з великим об’ємом тексту. В більшості це відноситься до прозових творів, але для великих віршів чи поем інформація, що описана нище – буде також корисною. 

Розуміється, що схема публікування залишається  попередньою (хто не пам’ятає, раджу прочитати статтю: “Як зробити публікацію“). Але при виконанні лише цих дій, на головній сторінці Рукопису виводиться повний текст, а коли він має великий об’єм – це не красиво, а якщо таких текстів п’ять підряд – то ще й незручно. Тому раджу після першого абзацу твору, або ж у місці, яке на вашу думку вже достатньо зацікавило читача, аби той перейшов до повного твору, ставити так званий розрив.

Розрив – це спеціальний тег, у вигляді кнопочки на панелі редагування, все що потрібно зробити – це поставити курсор у потрібному місці і клікнути на цю кнопочку (обведено червоним):вставити розрив

Після цього має з’явитися лінія розриву, текст що буде над нею – виводиться на головну сторінку, а текст що йде після неї – ховається в публікацію.

Наступною порадою буде покращення естетики вашого тексту. В більшості, користувачі не звертають уваги на те, що текст хаотичний. Але, якщо його вирівняти по ширині, то його читабильність покращується, а читання приносить вищу насолоду і знімає дискомфорт і певне напруження. Для того щоби наглядно показати про що я пишу, дивимось на наступний скрін:що таке вирівнювання тексту

Щоби поставити естетичне вирівнювання, потрібно виділити хаотичний текст і натиснути на спеціальну кнопочку в панелі форматування. Якщо у вас немає її (як на скріні), натисніть зверху на позначену кнопочку – появиться:

Це все


Замітка: чи часто ви робите приємні подарунки своїм близьким? А чи часто ви даруєте квіти?  Сервіс доставка цветов, допоможе вам зробити приємність для своїх рідних, не відходячи від вашого місця відпочинку, чи роботи.

Оцінок: 0, average: 0.00 з 5Оцінок: 0, average: 0.00 з 5Оцінок: 0, average: 0.00 з 5Оцінок: 0, average: 0.00 з 5Оцінок: 0, average: 0.00 з 5 (0 голосів, середній: 0.00 з 5)
Ви маєте бути зареєстрованим користувачем аби голосувати за цей запис.
Завантаження ... Завантаження ...
Digg Del.icio.us StumbleUpon Reddit Twitter RSS

Залишити коментар