Ви тут: Головна > Проза > Ви псих?

Ви псих?

Автор:     Категорія: Проза

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Тест «Ви псих чи людина, душа якої обтікає весь Всесвіт, а ви й не знаєте?».

1. Якщо ви дізналися, що землянами насправді управляє мікроскопічний паразит-суперрозум, і все ваше життя реально просто суперрозвинена крутезна гра (по подобі гри «The Sims»), то що ви робитимете з цим (тільки ви).

2. . Якщо в один нудний день ви помітите, що вся енергія у вільному доступі береться з навколишнього простору (праці Н. Тесли), як ви уявляєте себе далі (і взагалі усе).

3. Припустимо, ви, можливо й не знаючи, (50 на 50), що близькі люди покинули вас, відлетівши вчора назавжди   в Космос, гуляючи в якихось зарослях, в джунглях, (в Рівненській області, наприклад), знайдете перехід-тунель в інший Всесвіт (модна тема серед геофізиків – «червоточины», кротовини), в якому чорт зна що водиться і родиться; на вході до тунелю   в повітрі стерчить табличка – «Увага, тобі може не пощастити дійти до кінця шляху, тебе може просто розплющити посередині або ти зависнеш на тій же середині шляху, (не дуже обідно те, обідніше завмерти навіки на кінці, чувак, що теж може бути)», що ви робитимете з цим, знаючи ТОЧНО, що тунель назавжди зникне через лічені хвилини (додаються й інші, уже жахливіобставини, просто щоб не думати довго і не чекати часу на поради з товаришем, який пішов попісяти в кущі).

Обробка результатів

Чим більше надано аргументів, фактів, особистих прикладів по темі, тим більше шальки терезів нахилятимуть свою долоньку до «Ви людина з траля-ля… весь Всесвіт». В   іншому випадку – Ви псих. Карточка в лікаря Фусобактеріалса Патогена. а поки що відпочиньте йдіть. Зосередьтесь на елементах системи опалення міста Рівного.   Увімкніть в кімнаті сонячний ранок без хмар, викрутіть добру посмішку на пиці в трохи геть невагомому дзеркалі і думайте, що ж з вашим другом, який шукаючи де попісять, табличку, на жаль, не побачив. Думайте, бо ви ж таки “Людина з траля-ля… весь Всесвіт”. Ви що самі того не знаєте? Ні до чого ці ігри, бажання халявної енергії і подорожей в безкінечному просторі, знайдіть хоч десь свого друга, і він вам скаже, хто ви є насправді.

Теги: божевілля, пізнання, пошук друга, Розповідь про друга

Прочитано разів: 2
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5 (0 оцінок, середня: 0.00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading ... Loading ...

Залишити коментар

Top