Ви тут: Головна > Наша історія > Моя історія (Яна Лієва)

Моя історія (Яна Лієва)

Автор:     Категорія: Наша історія

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Яна Лієва

Спочатку трiшки передiсторii. Одного погожого серпневово дня, в м. Золочiв приїхав один знайомий з ВКонтактi помилуватись Золочiвським замком. Розмовляли на рiзнi теми, розповiдали про своi захоплення. Якось розмова зайшла за поезiю, саме тодi ми смакували запашну каву з морозивом )) Мiй знайомий з поезiєю не дуже дружив, а от за його словами його знайома (чи то сестра уже точно не пам’ятаю) пише чудовi вiршi. Пообiцяв переслати адресу ii сторiнки, ну i там поспiлкуватись раз у нас спiльнi захоплення, що я i зробила.
Цiєю дiвчиною “що пише кльовi вiршi” виявилась Аня Трiль, ось вона i стала винуватицею того, що я потрапила в “ПОЕЗIЯ ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНIСТЬ”. Спочатку я тишком-нишком читала вiршi учасникiв групи, була в захопленнi вiд прочитаного, що й спонукало мене 25 жовтня 2009 року нажати на клавiшу “нова тема” створити свою власну тему. Я зовсiм не жалiю, що я це зробила, навпаки, радiю i тiшуся, що я знайшла таких чудових людей, що так як i я не лише захоплюються поезiэю, але й пишуть своi твори. Велике спасибi Анi.

Яна 27. 01. 11

Далі буде…

Теги: Історія, , Яна Лієва

Прочитано разів: 21
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оцінок, середня: 0,00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

Залишити коментар

 
Top