Ви тут: Головна > Інше > Дитяча козацька казка

Дитяча козацька казка

Автор:     Категорія: Інше

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Казка про козака СтепанаКоли починав читати наступну книжечку, одразу пригадав свій перший клас. Саме тоді востаннє бачив щось подібне, правда, у тому випадку це був комікс  із кільканадцятирічною давністю. А зараз у мене повноцінна козацька книжка для дітей.

Книжка має назву «Казка про козака Степана, його пригоди і кохання». Автор Костянтин Климчук із Білої Церкви.

Найбільш яскраве, що пригадую з «першокласного» коміксу (а його, мені вручили тогочасні одинадцятикласниці – традиція така), це яскраві малюнки і дивацька пригода про молодого козака, що описує українську мужність. Відкриваючи перші сторінки «Казки про козака Степана…», побачив такі ж гарнезні ілюстрації! Можливо, саме це і вкинуло мене у вир спогадів, і я в деталях згадую зараз свій перший клас. А, можливо, й не лише це. Історія, що описана в цій дитячій козацькій книжечці, розповідає нам про мужнього парубка, що не боїться ворога, не лише тоді, коли той спить! Він прямує прямо в лігво зла, аби помститися йому, і визволити свою кохану дівчину з полону.

Казка про Степана написана у легкій поетичній формі. А те, що заховано між словами – вражає! Чого тільки варті слова побратима Степана:

«Вас зустрів і зрозумів –

Недаремно я бродив.

Україна – моя доля,

Її щастя, її воля!»

Безцінна фраза! І чудово підсумовує закінчення казки.

Благородність, мужність і справедливість – це те, що славило козаків на весь тогочасний світ. Історії для дітей, що описують ці якості, – завжди будуть міцним підніжжям для формування справжніх маленьких козаків.


астрід ліндгрен

Прочитано разів: 21
Оцінок: 0, average: 0.00 з 5Оцінок: 0, average: 0.00 з 5Оцінок: 0, average: 0.00 з 5Оцінок: 0, average: 0.00 з 5Оцінок: 0, average: 0.00 з 5 (0 оцінок, середня: 0.00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Завантаження ... Завантаження ...

2 коментарі до “Дитяча козацька казка”

 1. vikont1967 коментує:

  Дійсно, нам дуже бракує хороших яскравих дитячих книжок. Зараз у сегменті літератури для діток працює дуже багато авторів. Але якість ( маю на увазі не тільки поліграфію та малюнки), художня вартість, зміст – не зовсім на належному рівні. Не знаю, як у столиці чи в її околицях, але в Тернополі у крамницях дуже мало хороших дитячих книжок. Хоча кожен рік друкується чимало різної літератури. Одних видавництв у місті – біля двох десятків. Є чудові автори і твори, але пробитися до маленького читача – то велика проблема!

  Відповіcти
  • Ярослав Молінський Ярослав Молінський коментує:

   Є таке. Зараз просто більше картинку роблять а не твори пишуть. Так виховала реклама людей. Ну а друкарні аби не померти – крокують в слід

   Відповіcти

Залишити коментар


Top