Ви тут: Головна > Наша історія > Моя історія (John Hnativ)

Моя історія (John Hnativ)

Автор:     Категорія: Наша історія

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Іван Гнатів

Одного чудового дня прийшло мені запрошення в групу з назвою «ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ…» Хм… поезія, думаю треба долучитись (випадкове співпадіння з інтересами?, чи доля? мабуть, як виявиться згодом, остання)) Моя перша поетична група, де я мав можливість виставити на розсуд свої твори. Пам’ятаю, як безцеремонно створив власну тему, попередньо навіть не давши й вірша на оцінку в тему НАША ТВОРЧІСТЬ, яку вже помітив згодом))) перші коментарі, початкову кількість учасників (приблизно 100) і на диво дружню, щиру атмосферу в цьому товаристві. Пам’ятаю, як налетів на Марійку з її темою з перекладами, була трохи дискусія… (де поділась та тема навіть не знаю)) Пам’ятаю участі в конкурсах, в яких доводилось навіть перемагати (!) (ось, де було щастя…) ще пaм’ятаю прикрий випадок, коли хотів покинути групу, (бувають моменти, напевно…) але зараз безмежно щасливий, що не зробив цього. Я знайшов тут для себе розуміння, підтримку і натхнення. Передусім, завдяки Оленці) якби не вона, я б навіть не потрапив сюди і ніколи б не познайомився з Вами усіма (скільки б я всього пропустив!) дякую, Тобі, Оленко!)
Зараз не уявляю себе без групи, як тільки є можливість – заглядаю сюди… Мабуть, як і інші учасники, відчуваю себе частинкою написання історії, частинкою поетичного світу…

John, 27. 01. 11

Далі буде…

Теги: John Hnativ, Історія,

Прочитано разів: 64
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оцінок, середня: 0,00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

2 коментарі до “Моя історія (John Hnativ)”

 1. parazitka коментує:

  Іване, то секта!
  🙂
  Де кожен вірить в свої сили і в наступну зустріч:)

  Відповіcти
 2. loana коментує:

  так воно і є 🙂

  Відповіcти

Залишити коментар

 
Top