Ви тут: Головна > Наша історія > Моя історія (Наталя Боровик)

Моя історія (Наталя Боровик)

Автор:     Категорія: Наша історія

Digg
Del.icio.us
StumbleUpon
Reddit
Twitter
RSS

Наталя Боровик

Моє знайомство з групою “ПОЕЗІЯ – ЦЕ ЗАВЖДИ НЕПОВТОРНІСТЬ” відбулося завдяки Дімі Бовдую, який надіслав мені запрошення зі словами “там цікаво” на шо я відповіла “ну да..там мене ще не було”))
Re: З Дімою ми познайомились десь на підписках Жадана, де мене шалено порадував його епічний вірш-присвята якійсь Свєті 🙂
Так от. Захожу я в групу без особливого бажання і впевненності, шо воно мені треба, а там..дійсно цікаво))) Дуже мені сподобалось, шо багато тем (точно пам’ятаю Іванову і Ярикову, які мене вразили аж до мурашок) було оновлено в той день. Тобто група жива і активна, шо рідко зустрічається на тих сторінках вконтакта, де нема матюків і голих дівчат через кожні три хвилини.
Але то ще не головне. Головне було потім і полягало у відповідях Марічки Манорик, яку я почала напрягати різними організаторськими питаннями (бо створіння я страшно ліниве і розібратись самій мені бракувало сили волі і нервів). Тихо, мирно, вичерпно, з уточненнями і випередженнями наступних питань мене було за 5 хвилин введено в курс справи. Марічко, дякую!
Я подумала, шо з такими людьми приємно мати справу))
Потім було пару днів запойного читання/перечитування творчості групи. Потім культурний шок. Потім було закинуто пару моїх віршів. Потім отримано коментарі (Боже, як жеж я тішилася з них: обгрунтовані емоції, логічна критика, підказки, поради.. все те, шо я шукала і ніяк не могла знайти). Потім створено власну тему і почався період невичерпної радості (що триває досі). Я нарешті знайшла людей, які не бояться поділитись чимось, що знають, з іншими, людей, які можуть прислухатися до думки іншого без образ і викриків “сам дурак!”. Від вас завжди купа цікавого спілкування, ідей, новин, віршів, емоцій, натхнення. І постійно хочеться ще і ще. Зараз в мене нема ні дня, щоб я не заходила в групу. Ви вже мені, як родичі))
Дякую, шо ви є!
І ще на завершення приведу уривок з роману:

Атлант розправил плечи“. Там музикант каже:
“Я имею в виду ваше понимание моей музыки и тот факт, что и вы, и я испытываем наслаждение одного рода, что мы получаем его из одного источника — вашего интеллекта, сознательного суждения разума, способного оценить мое творение по тем же критериям, с которыми оно создавалось. Я имею в виду не ваши чувства, а то, что они соответствовали моему замыслу, не то, что вас восхищают мои работы, а то, что вас восхищает в них то, что входило в мой замысел….
Меня не привлекает восхищение беспричинное, эмоциональное, интуитивное, инстинктивное — попросту слепое. Я не люблю слепоту любого рода, потому что мне есть что показать, то же и с глухотой — мне есть что сказать. Я не хочу, чтобы мною восхищались сердцем — только разумом. И когда я встречаю слушателя, обладающего этим бесценным даром, между ним и мною совершается взаимовыгодный обмен.”

Так от, дорогі мої, я вам дякую за те, що ви цінуєте в моїй творчості саме те, шо я хочу, аби в ній цінувалося. І то вже не важливо, від серця чи від розуму. Усі ви, кому присвячена оця от сумбурна штука, вміють поєднувати одне з іншим, за шо вам респект і любов))
Бажаю добра і вірних муз.

P.S. і ще: наступного разу кудись в поїздку я їду з вами :))

Наталя Боровик, 03. 03. 12

Далі буде…

Теги: Історія, Наталя Боровик,

Прочитано разів: 294
4 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 54 votes, average: 5,00 out of 5 (4 оцінок, середня: 5,00 з 5)
Щоб залишити оцінку, вам необхідно зареєструватися.
Loading...

15 коментарів до “Моя історія (Наталя Боровик)”

 1. Eisenwolf Eisenwolf коментує:

  😎

  Відповіcти
 2. Kefffir Kefffir коментує:

  😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

  Відповіcти
 3. Ярослав Молінський Ярослав Молінський коментує:

  Це вже епідемія 😈
  Наталя, дякую за хороші і приємні слова :roll:
  І за взаємне розуміння і оцінку 👿

  Відповіcти
 4. Наталя Боровик Наталя Боровик коментує:

  дякую вам за всьо))

  і за смайлік в особливості)) 😎

  Відповіcти
 5. Eisenwolf Eisenwolf коментує:

  😎 оце рокерів назбиралося! 😎

  хто в хедлайнерах? де байки, пиво?

  Відповіcти
  • Наталя Боровик Наталя Боровик коментує:

   За байками і пивом діло не постоїть)) головне визначитись із хедлайнерами))) шкода, шо Гайдамаки розпались.. було би як у моєму улюбленому місці діалогу Діми з РОманом)

   Відповіcти
   • Eisenwolf Eisenwolf коментує:

    То це з бАйками чи байкАми проблем не буде? 🙂

    Відповіcти
    • Наталя Боровик Наталя Боровик коментує:

     Ну можна вирішити з обома:)) але позаяк тато мені забороняє сідати на моцика, то хай краще будуть словесні байки))

     Відповіcти
   • Kefffir Kefffir коментує:

    😯 Гайдамаки розпались????????? 😯

    Відповіcти
    • Наталя Боровик Наталя Боровик коментує:

     ага((
     тепер окремо Ярема, окремо хлопці 🙁

     Відповіcти
 6. Ігор Наконечний Ігор Наконечний коментує:

  Чудова історія і цитата теж класна! :roll:

  Відповіcти
 7. Maria Maria коментує:

  Наталя, чекаємо на наступній зустрічі, з байкАми чи з бАйками, все одно)), дякуємо Дімі за рекламну кампанію)) і Тобі, що зайшла до нас і залишаєшся)

  Відповіcти
 8. Олена Олена коментує:

  😎
  Ага, Діма казав що ти обіцялася бути на наступній зустрічі, так що чекаємо 🙂

  Відповіcти
 9. Юрій Баюрак Юрій Баюрак коментує:

  Це добре,що є такі групи(сайти) і ще краще,що в таких групах є такі надзвичайні люди! От що дійсно подобається,так це дуже багато корисних порад та підказок від читачів та інших авторів! Дякую!

  Відповіcти

Залишити коментар

 
Top